Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Branży Sanitarnej

IVIA S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Pomoc projektantom branży sanitarnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,

  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie budowy sieci oraz instalacji: wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, ciepłowniczych i innych,

  • znajomość prawa budowlanego oraz przepisów z zakresu posiadanych uprawnień,

  • znajomość programu AutoCAD, PROFIL KOORDYNATOR,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • dowolną formę współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,

  • szkolenia zapewniające rozwój,

  • pracę przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz nowoczesnego sprzętu komputerowego.

IVIA S.A.

Głównym przedmiotem działalności IVIA S.A. jest wykonywanie projektów w zakresie budownictwa komunikacyjnego. Obecnie wykonujemy projekty budowy dróg ekspresowych: S1, S3, S6, S11, S17, S19 i S61. Prowadzimy również projekty w zakresie linii kolejowych.

Z uwagi na pozyskane nowe kontrakty, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Asystent Projektanta Branży Sanitarnej

Przewiń do profilu firmy

IVIA S.A.

Siedziba spółki w Katowicach 40-203 Katowice Al. Roździeńskiego 91

adres korespondencyjny: ul. Kasprowicza 46, 43-502 Czechowice – Dziedzice.

Biuro:

Biuro Czechowice – Dziedzice, ul. Kasprowicza 46, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Biuro Katowice, Al. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice

Biuro Lublin, ul. Wolska 11A/8, 20-411 Lublin.

Biuro Rzeszów, ul. Rejtana 67, 35-326 Rzeszów.

Biuro Wrocław, ul. Armii Krajowej 4B/6, 50-541 Wrocław.