Asystent Projektanta Branży Sterowania Ruchem Kolejowym (SRK)

MULTICONSULT POLSKA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej dotyczącej urządzeń SRK w zakresie studium wykonalności, projektów budowlanych i wykonawczych

  • Przygotowywanie rysunków technicznych (m.in. planów sytuacyjnych, planów schematycznych, obwodów urządzeń) w programie AutoCAD

  • Współpraca z projektantami branżowymi w celu koordynacji międzybranżowej

  • Udział w Radach Projektowych i posiedzeniach ZOPI

  • Inwentaryzacje w terenie

Nasze wymagania

  • Ukończone studia (lub ostatni rok studiów) na kierunku transport (preferowana specjalizacja sterowanie ruchem kolejowym)

  • Znajomość oprogramowania AutoCad

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole wielobranżowym

  • Doświadczenie w branży SRK będzie dodatkowym atutem (nie jest obowiązkowe)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy współpracy z projektantami (również wymaganego do uprawnień budowlanych)

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwoju

  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, szkolenia językowe i inne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta MultiSport

Multiconsult Polska Sp. z o. o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy