Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent projektanta

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 26.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PM Projekt s.c.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • praca na umowę o pracę w biurze projektowym,
    • projektowanie przede wszystkim w zakresie instalacji WOD-KAN
    • mile widziane umiejętności projektowe w zakresie OGRZEWANIA I WENTYLACJI, GAZU, SPRĘŻONEGO POWIETRZA

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe w zakresie instalacji sanitarnych
    • znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
    • mile widziana znajomość obsługi programu AutoCAD, REVIT, Audytor OZC, Audytor CO
    • znajomość innych programów wspierających projektowanie,
    • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • kreatywność, samodzielność,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w prężnie działającej firmie realizującej ciekawe inwestycje w Polsce i za granicą
    • zgrany zespół oraz ciekawe wyzwania projektowe
    • poszerzanie wiedzy w zakresie oprogramowania, kursy i szkolenia z zakresu instalacji sanitarnych
    • profesjonalne narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju pod okiem doświadczonej kadry projektowej

    Dodatkowe benefity:

    • kurs języka angielskiego ,
    • dodatkowe ubezpieczenie emerytalne

    Zarobki

    • Samodzielny asystent 2500 do 4000 zł