Asystent Projektanta Części Elektrycznej Stałych Urządzeń Gaśniczych

Savi TechnologieO firmie

Savi Technologie

Paprotna 14

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji i urządzeń przeciwpożarowych
  • sporządzanie dokumentacji projektowej wykonawczej i powykonawczej
  • udział w procesie certyfikacji produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, umożliwiające zdobycie uprawnień budowlanych do projektowania instalacji elektrycznych (warunek konieczny!)
  • znajomość programów: CAD, Excel, Outlook, Word
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie norm technicznych
  • prawo jazdy kategorii B (okazjonalne wyjazdy służbowe)
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • rzetelność, odpowiedzialność i pogoda ducha
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy wdrożenie oraz niezbędne szkolenia specjalistyczne.

Mile widziane

  • doświadczenie przy projektowaniu instalacji elektrycznych niskoprądowych
  • znajomość norm i przepisów w zakresie ochrony przeciwpożarowej

To oferujemy

  • możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych
  • elastyczny czas pracy
  • nietuzinkową branżę
  • dynamiczne środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • kartę Medicover (bez dopłat)
  • kartę Multisport (bez dopłat)
  • dostęp do kafeterii MyBenefit
  • laptop, telefon komórkowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • jeden krótszy dzień pracy

Jesteśmy wiodącym producentem automatycznych systemów detekcji i gaszenia ognia.

Instalujemy i serwisujemy systemy gaśnicze na terenie całego kraju.

Asystent Projektanta Części Elektrycznej Stałych Urządzeń Gaśniczych, Paprotna 14, Psie Pole, Wrocław