Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Savi Technologie sp. z o.o. sp. k. w Psarach (dalej: Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zgoda dotyczy wszelkich danych osobowych w dokumentach rekrutacyjnych, które wykraczają poza dane, jakich Pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa pracy. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej brak uniemożliwi Ci udział w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Części Elektrycznej Stałych Urządzeń Gaśniczych

Savi Technologie

Paprotna 14

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji i urządzeń przeciwpożarowych

  • sporządzanie dokumentacji projektowej wykonawczej i powykonawczej

  • udział w procesie certyfikacji produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, umożliwiające zdobycie uprawnień budowlanych do projektowania instalacji elektrycznych (warunek konieczny!)

  • znajomość programów: CAD, Excel, Outlook, Word

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie norm technicznych

  • prawo jazdy kategorii B (okazjonalne wyjazdy służbowe)

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • rzetelność, odpowiedzialność i pogoda ducha

  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy wdrożenie oraz niezbędne szkolenia specjalistyczne.

Mile widziane

  • doświadczenie przy projektowaniu instalacji elektrycznych niskoprądowych

  • znajomość norm i przepisów w zakresie ochrony przeciwpożarowej

To oferujemy

  • możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych

  • elastyczny czas pracy

  • nietuzinkową branżę

  • dynamiczne środowisko pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • kartę Medicover (bez dopłat)

  • kartę Multisport (bez dopłat)

  • dostęp do kafeterii MyBenefit

  • laptop, telefon komórkowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

Jesteśmy wiodącym producentem automatycznych systemów detekcji i gaszenia ognia.

Instalujemy i serwisujemy systemy gaśnicze na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje