Oferta pracy

Asystent Projektanta

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
Asystent ProjektantaNumer ref.: Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:

  • Udział przy sporządzaniu projektów wykonawczych i budowlanych
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Udział przy sporządzaniu analiz techniczno-ekonomicznych
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz zespołami projektowymi innych branż

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych
  • Dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Ukończone lub w trakcie wyższe studia techniczne kierunek budownictwo
  • Znajomość języka niemieckiego B1
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę lub umowa B2B lub inna forma współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Profesjonalne
     narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy