Oferta pracy

Asystent projektanta drogowego

P-M Camino O firmie

  • Żołnierzy Lenino 30
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

P-M Camino

Żołnierzy Lenino 30

Poznań

Jesteśmy polską firmą projektową z siedzibą w Poznaniu o bogatym doświadczeniu (firma istniejąca na rynku od 2010r) w zakresie projektów drogowych.

Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów branży drogowych (drogi publiczne, drogi wewnętrzne, ulice, parkingi), makroniwelacji, organizacji ruchu (stałych i czasowych).

Przygotowujemy także pozwolenia wodnoprawne, tworzymy analizy ruchu skrzyżowań projektowanych oraz istniejących.

Więcej szczegółów na naszej stronie pmcamino.pl

Opis stanowiska:

  • praca przy wykonywaniu dokumentacji projektowej branży drogowej na każdym etapie realizacji - od koncepcji, poprzez projekt budowlany, do projektu wykonawczego
  • wykonywanie rysunków w programach Autocad oraz Civil 3D
  • współpraca z projektantami branży towarzyszących
  • przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych
  • analizowanie przepustowości skrzyżowań

Wymagania:

  • minimum 3-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo (min. stopień inżyniera). Prosimy nie wysyłać aplikacji jeśli skończyliście inny (mniej lub bardziej zbliżony) kierunek studiów
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania: AutoCAD, Microsoft Word, Microsoft Excel
  • mile widziana znajomość oprogramowania AutoCad Civil 3D oraz Norma
  • dobra organizacja pracy w tym dokładność, rzetelność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań
  • prawo jazdy (kat. B)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w przyjemnej atmosferze w młodym zespole
  • ośmio-godzinny tryb pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy