Asystent Projektanta Drogowego

ARCADIS Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w realizacji projektów drogowych;

  • Samodzielne sporządzanie elementów dokumentacji technicznej pod nadzorem projektanta;

  • Przestrzeganie określonych terminów realizacji projektów lub/i jego części;

  • Udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia na kierunku budownictwo w specjalności drogowej (również studenci semestru dyplomowego);

  • Konieczne min. roczne doświadczenie w biurze projektowym przy sporządzaniu dokumentacji projektowej w zakresie branży drogowej;

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się oprogramowaniem InRoads (Power Civil) oraz Microstation, znajomość Open Roads Designer będzie dodatkowym atutem;

  • Podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie branży drogowej;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym słownictwo techniczne dotyczące branży) na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin. Powiększamy nasz stały zespół projektowy.

  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym reprezentującym wszystkie branże drogowe oraz branże wspierające.

  • Praktyczne wsparcie w realizacji praktyk na budowie, koniecznych do ubiegania się o uprawnienia budowlane.

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w społecznościach zawodowych Arcadis, wewnętrznych programach rozwojowych oraz zewnętrznych szkoleniach i wydarzeniach branżowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe od NNW, karta Multisport lub Sodexo Pass, program wsparcia pracowników Workplace Options).

  • Możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego i niemieckiego na kursach organizowanych w firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • program wsparcia pracowników "Workplace Options"

Arcadis jest wiodącą, globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, dostarczamy naszym klientom wyjątkowe i jednocześnie zrównoważone środowiskowo rezultaty obejmujące cały cykl życia obiektów. Arcadis to 27 000 specjalistów obecnych w ponad 70 krajach, którzy generują roczny dochód w wysokości 3,4 miliardów euro. Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem UN-Habitat, przyczyniając się do podniesienia jakości życia w dynamicznie rozwijających się miastach na całym świecie.

Arcadis zaprasza do współpracy osoby doświadczone, zaangażowane i z pozytywnym nastawieniem, które chcą wziąć udział w dużych, skomplikowanych projektach wielobranżowych z zakresu infrastruktury drogowej. Jeżeli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, pracować przy najtrudniejszych w Polsce projektach oraz realizować się zawodowo, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy