“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. 2018 poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Projektów Inżynierii Lądowej Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dywizjonu 303 nr 127 lok. 77. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 5 lat. Dodatkowo, dane będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy odbywa się w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe. Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne dla osiągnięcia wskazanego celu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta drogowego

Biuro Projektów Inżynierii Lądowej Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dywizjonu 303 127

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów budowy dróg i ulic,

  • opracowywanie projektów organizacji ruchu,

  • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz wskazaniami projektanta,

  • współpraca z projektantami branżowymi,

  • sporządzanie opisów technicznych, przedmiarów i kosztorysów,

  • wykonywanie pomiarów ruchu oraz inwentaryzacji w terenie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ukończone studia I st. na kierunku budownictwo / inżynieria komunikacyjna),

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku asystenta projektanta drogowego,

  • znajomość oprogramowania firmy Bentley (Microstation, InRoads, PowerCivil, OpenRoads),

  • znajomość pakietu biurowego MS Office,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej oraz rozwijania swoich umiejętności,

  • elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Firma Biuro Projektów Inżynierii Lądowej Sp. z o. o. powstała w 2011 roku.

Zajmujemy się kompleksowym opracowywaniem dokumentacji projektowych dróg i ulic, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, we wszystkich stadiach: koncepcje, analizy kosztowe, projekty budowlane i wykonawcze, specyfikacje techniczne, kosztorysy, organizacje ruchu, wizualizacje 3D.

Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas współpracy z inwestorami prywatnymi oraz publicznymi. Nasze referencje obejmują m. in.: drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz gminne, zjazdy, parkingi, obiekty inżynierskie na terenie kilku województw w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje