Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektanta Drogowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AECOM powstał, żeby budować lepszy świat. Projektujemy, budujemy, finansujemy i zarządzamy obiektami infrastrukturalnymi dla sektora rządowego, podmiotów komercyjnych oraz organizacji w ponad 150 krajach. Jako w pełni zintegrowana firma, łączymy globalny zasięg z lokalną wiedzą, dostarczając rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych wyzwań projektowych. Realizujemy nowoczesne budynki i obiekty infrastrukturalne, dbając przy tym o lokalne społeczności i środowisko, a nasza praca ma za zadanie przekształcać i udoskonalać otaczający świat. Firma AECOM, uplasowana na liście Fortune 500, w roku finansowym 2017 osiągnęła przychody w wysokości 18,2 mld dolarów. Dowiedz się więcej na aecom.com i @AECOM.

    Aktualnie poszukujemy Asystentów Projektanta Drogowego do nowopowstałej jednostki, dedykowanej do projektów zagranicznych- Global Design Centre (Europe GDC) z siedzibą w Warszawie.

    Lokalizacja: Warszawa
    Zakres obowiązków:
    • Praca na projektach zagranicznych, pod nadzorem Projektanta Drogowego
    • Opracowywanie projektów w 2D i 3D
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej na każdym etapie projektu (studia, koncepcje, projekt budowlany, projekt wykonawczy)
    • Projektowanie geometrii, organizacji ruchu dla obiektów liniowych
    • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej, m.in. AASHTO
    Nasze oczekiwania:
    • Znajomość oprogramowania: AutoCAD lub Microstation
    • Znajomość przynajmniej jednego oprogramowania: GEOPAK, INROADS, OPENROADS, CIVIL 3D.
    • Doświadczenie w BIM (Revit, Civil3D, AECOsim) będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Absolwent bądź student kierunków związanych z budownictwem drogowym
    • Wykształcenie: Student (minimum 3 rok), Inżynier lub Magister budownictwa
    Oferujemy:
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Pracę przy zagranicznych projektach
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę z doświadczonym zespołem

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę AECOM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 2, w zakresie procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zostałem poinformowany o prawie wglądu, edycji czy usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne do rozpatrzenia CV.