Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Drogowego

SAFEGE S.A.S. ODDZIAŁ W POLSCE

  • Złotniki (pow. poznański)

    Złotniki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Projektanta w opracowywaniu projektów infrastrukturalnych w zakresie drogowym oraz w koordynacji prac projektowych branżowych,

  • Organizacja projektu w zakresie terminowości przekazywanych dokumentów, bieżącego monitoringu korespondencji, kontroli harmonogramu projektu,

  • Odpowiedzialność za realizację prac projektowych wyznaczonych przez bezpośredniego przełożonego i podlegających ostatecznej kontroli przełożonego,

  • Realizacja zadań zgodnie ze standardami BHP, legislacją i regulacjami oraz określonymi wymaganiami klientów w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich stron zaangażowanych w projekt w czasie jego trwania i po jego zakończeniu,

  • Bieżąca koordynacja spotkań i dyskusji z zespołem projektowym i Klientem, przygotowanie roboczych wersji raportów dla Zespołu Zarządzającego lub Klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student (absolwent) ostatniego roku studiów,

  • Doświadczenie w zakresie realizacji prac projektowych branży drogowej – mile widziane,

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i dokumentów pokrewnych związanych z projektowaniem w branży drogowej,

  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz oprogramowania specjalistycznego – MicroStation lub AutoCAD,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie;

  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Stałą, stabilną współpracę w oparciu o uzgodnioną formę;

  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy częściowo zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

SUEZ Consulting jest częścią Grupy SUEZ zajmującą się inżynierią i doradztwem, która wspiera samorządy lokalne i przedsiębiorstwa przemysłowe w procesie transformacji ekologicznej i energetycznej, jak również w procesie adaptacji do zmian klimatycznych. Nasze talenty działają zatem w sektorze ochrony środowiska (woda, odpady, bioróżnorodność, etc.), urbanistyki, energii i mobilności, służąc transformacji ekologicznej naszych klientów publicznych i prywatnych.

SUEZ Consulting jest również zaangażowany w strategiczne misje Grupy Suez, wspierając jej rozwój w nowych liniach biznesowych lub nowych działaniach związanych z jej misją.

SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce (SUEZ Consulting Polska) zapewnia kompleksowe prowadzenie każdej inwestycji – od konsultingu strategicznego, przez opracowanie dokumentacji projektowej i pomoc techniczną, nadzór inwestorski, usługę inwestora zastępczego, zarządzanie inwestycją - aż po końcowe rozliczenie i rozruch. To 30 lat historii i 200 pracowników oraz kilkuset współpracowników zaangażowanych w poprawę jakości życia milionów Polaków. Współpracujemy z władzami lokalnymi, instytucjami publicznymi, przedsiębiorstwami oraz klientami przemysłowymi i komercyjnymi. Jesteśmy obecni w całej Polsce; mamy 32 biura terenowe, prowadzimy aktualnie ponad 200 inwestycji; mamy także własne Biuro Projektów. Zapewniamy istotną stabilność finansową, umiejętności techniczne, interdyscyplinarne doświadczenie i know-how niezbędne dla zarządzania projektami każdego rodzaju. Nasza działalność związana jest z każdym sektorem: budownictwo, przemysł, transport, woda i infrastruktura ściekowa, ochrona środowiska, odpady, zrównoważony rozwój miast, energia, telekomunikacja.

Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności i zdobyć niezbędne doświadczenie. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Przewiń do profilu firmy

W SUEZ Consulting wierzymy, że różnorodność i równość są siłą napędową innowacji i wydajności, które kształtują zrównoważone środowisko. Decyzje rekrutacyjne podejmowane są bez względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub etniczne, płeć, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek lub niepełnosprawność. Naszym obowiązkiem jest zapewnienie odpowiedniego środowiska pracy, w którym wszyscy przynależą i rozwijają się.