Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent projektanta ds. organizacji ruchu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

    Celem działalności Spółki jest prowadzenie obsługi inwestorskiej wykonywanej w imieniu i na rzecz Miasta Poznania na zasadach inwestorstwa zastępczego i wykonywania w jego ramach, obowiązków związanych z procesem budowlanym, przebudowy, modernizacji lub remontu: budynków, budowli, dróg, ulic, obiektów inżynierskich, placów, parkingów, obiektów sportowych, obiektów oświatowych i innych; obiektów kubaturowych służących realizacji zadań własnych Gminy Miasta Poznań związanych między innymi z edukacją publiczną, w tym przedszkola i szkoły.

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • realizacja prac projektowych i koncepcyjnych w zakresie organizacji ruchu oraz sygnalizacji świetlnej,
    • weryfikacja pod względem formalnym dokumentów związanych z projektem,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z projektem,
    • uczestniczenie w spotkaniach i naradach koordynacyjnych związanych z realizowanym zadaniem,
    • konsultacje oraz uzyskiwanie opinii do realizowanych projektów,
    • aktualizowanie informacji na temat obowiązujących przepisów i rozporządzeń.

    Wymagania konieczne:

    • wykształcenie: wyższe techniczne, inżynierskie, preferowane kierunki studiów związane z drogownictwem, transportem i inżynierią ruchu,
    • umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji projektowej,
    • wiedza merytoryczna w zakresie inżynierii ruchu drogowego,
    • bardzo dobra znajomość środowiska CAD.

    Wymagania pożądane (dodatkowe) :

    • komunikatywność,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • bardzo dobra znajomość MS Office,
    • prawo jazdy kat.B,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • ciekawą pracę ukierunkowaną na rozwój i samorealizację,
    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość szkoleń.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poznańskie Inwestycje Miejskie sp. z o o.
    z siedzibą w Poznaniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
    29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj.DzU.z 2016 r. poz.922)

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aplikacje nie zawierające klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji nie będą rozpatrywane.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj,  bądź w formie korespondencji tradycyjnej na adres siedziby Spółki

    pl.Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań

    do dnia 4 kwietnia 2018 roku

    z dopiskiem w tytule Asystent projektanta ds.organizacji ruchu