Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta Dział Elektryczny

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z projektantami i członkami zespołu projektowego
  • Wykonywanie rysunków oraz obliczeń technicznych w projektach dla obiektów różnej kategorii (głównie przemysłowych i biurowych)
  • Wsparcie projektanta w wykonywaniu technicznej analizy problemów oraz w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Udział w pracach koordynacyjnych w ramach projektów oraz konsultacje z przedstawicielami innych branż

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku eletrotechnika lub pokrewne
  • Doświadczenie w zakresie projektowania jako asystent będzie mile widziane
  • Dobra znajomość programu AutoCAD
  • Znajomość programu REVIT będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Pakiet benefitow (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowo pracy zdalnej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.

Bilfinger Tebodin, część Bilfinger SE, to międzynarodowa firma konsultingowa i inżynieryjna zatrudniająca 1600 pracowników w 26 biurach w północno-zachodniej i środkowo-wschodniej Europie.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) to największa grupa inżynieryjna w tym regionie, zatrudniająca 800 konsultantów, inżynierów i menedżerów na miejscu. Oprócz placów budowy na całym świecie, pracownicy są rozlokowani w biurach w 7 krajach: Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Ukrainie. Intensywne wysiłki na rzecz zjednoczenia ludzi z tych krajów owocują dostarczaniem klientom najlepszych międzynarodowych praktyk najwyższej jakości.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) działa w czterech międzynarodowych liniach biznesowych: Doradztwie (Consulting), Inżynierii Procesowej (Process Engineering), Inżynierii (Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC). Razem zapewniają portfolio usług dla złożonych projektów inżynierskich oraz interdyscyplinarnych i technicznych kompletnych rozwiązań, obejmujących cały cykl inwestycji. Firma jest dumna ze swojego 70-letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, szerokiej gamy projektów spożywczych i rolniczych, unikalnych najnowszych osiągnięć w elektrowniach wiatrowych.

Klientami Bilfinger Tebodin są międzynarodowe instytucje finansowe, organy rządowe oraz wiodące globalne i lokalne firmy reprezentujące różne branże. Bilfinger Tebodin jest między innymi partnerem firm Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, LafargeHolcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Skoda, Siemens, Viessmann, Unilever.

Asystent Projektanta Dział Elektryczny, Gdańsk