Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Elektroenergetyki

Databout sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji projektowej dla wszystkich etapów (koncepcja, PFU, projekt budowlany, projekt wykonawczy, dokumentacja zamienna i powykonawcza) pod nadzorem doświadczonego projektanta,

  • przygotowanie wniosków formalnych i nadzorowanie procesu uzyskiwania dokumentów i decyzji administracyjnych,

  • współpraca z podwykonawcami, koordynacja międzybranżowa, przygotowanie podkładów projektowych,

  • prace edycyjne związane z przygotowanie dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta,

  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD / Microstation, MS Office,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy przy projektach kolejowych.

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach infrastrukturalnych zarówno w aspekcie projektowym jak i doradczym,

  • pracę w młodym zespole,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość dołączenia do organizacji o najwyższych standardach pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w firmie o wieloletniej tradycji i międzynarodowym zasięgu,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • współpracę z profesjonalnym oraz zgranym zespołem,

  • kartę Multisport,

  • pakiet medyczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Databout sp. z o.o.

Databout Sp. z o.o. od ponad 20 lat prowadzi na polskim rynku działalność dedykowaną kompleksowym usługom doradczym w zakresie transportu, energii i środowiska (do kwietnia 2020 byliśmy częścią grupy WYG). W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia nowej generacji, dzięki którym skracamy czas i podnosimy jakości planowania transportu. Naszym najnowszym osiągnięciem jest udostępniona dla wszystkich platforma databout.tools.

Przewiń do profilu firmy