Oferta pracy

Asystent Projektanta - EPlan

PROPOINT S.A.

  • Bojkowska 37r, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Bojkowska 37r

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i konfiguracja zautomatyzowanych systemów linii montażowych,

  • pomoc przy tworzeniu dokumentacji technicznej i projektowej,

  • współpraca z ludźmi będącymi profesjonalistami w branży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Elektrotechnika),

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silną motywację oraz dokładność,

  • chęć do nauki i rozwoju,

  • czynne prawo jazdy kategorii B.,

  • znajomość pakietu EPLAN Electric będzie dodatkowym atutem Kandydata.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,

  • pełen pakiet szkoleń stanowiskowych,

  • dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle,

  • korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe,

  • miłą atmosferę pracy,

  • ciągły rozwój zawodowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

Odwiedź nas na www.propoint.pl

Przewiń do profilu firmy