Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta

ViaCon Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, projektów budowlanych oraz projektów wykonawczych z zastosowaniem ścian oporowych z gruntu zbrojonego i wzmacniania podłoża

  • Współpraca z biurami projektów, wykonawcami robót i administracją drogową w zakresie projektowania i realizacji projektów,

Nasze wymagania

  • Ukończone co najmniej studia inżynierskie w specjalizacji z zakresu budownictwa

  • Znajomość AutoCad

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Systematyczność, dokładność, zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego takiego jak: GEO5, Mathcad

  • Doświadczenie zawodowe przy projektowaniu ścian oporowych z gruntu zbrojonego

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie

  • pracę na pełen etat

  • pracę przy projektach zagranicznych

  • pakiety medyczne

  • dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu

  • program szkoleń celem ciągłego rozwoju osobistego

  • niezbędne narzędzia pracy

ViaCon Polska Sp. z o. o.

Firma ViaCon Polska, należy do europejskiej Grupy ViaCon, lidera na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej.

Przewiń do profilu firmy