Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy, że aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Asystent Projektanta

ULMA Construccion Polska S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów

  • Wykonywanie przedmiarów i ofert technicznych deskowań dla obiektów kubaturowych, przemysłowych oraz inżynieryjnych

  • Wizyty na budowach – nadzór nad montażem elementów, odbiory techniczne

  • Wspieranie handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z klientem

  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz działem handlowym w zakresie pozyskiwania oraz obsługi kontraktów

Nasze wymagania

  • Absolwent, ewentualnie student IV lub V roku Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej

  • Dobra znajomość statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych

  • Biegła obsługa komputera - w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot; bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD

  • Dobra znajomość obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodów, znajomość Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań

  • Umiejętność pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań

  • Doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską

  • Możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury Firmy

  • Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ULMA Construccion Polska S.A.

Firma ULMA Construccion Polska S.A. należy do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Cel stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert technicznych oraz projektów technicznych deskowań i rusztowań na potrzeby budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego oraz przemysłowego w ramach obsługi projektowej firmy ULMA.