Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta

Lucatel

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wizji lokalnych w terenie.

  • Opracowywanie koncepcji budowy sieci w oparciu o standardy operatora.

  • Przygotowywanie i uzgadnianie dokumentacji projektowej sieci światłowodowych i miedzianych.

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej dla wybudowanych sieci.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość programów typu CAD 2D, MS Office, QGIS.

  • Znajomość budowy sieci FTTH i / lub miedzianych.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaangażowania oraz osiąganych wyników.

  • Niezbędne narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.

  • Wsparcie doświadczonych pracowników.

  • Szkolenia kompetencyjne.

  • Zróżnicowane formy zatrudnienia.

Lucatel

Lucatel jest dostawcą usług projektowania i budowy sieci dla operatorów telekomunikacyjnych (Orange, UPC, Vectra).

W związku z rozwojem Biur Regionalnych w Warszawie i Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent projektanta.

Przewiń do profilu firmy