Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

Antea Polska S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za asystowanie i wsparcie prac projektowych w branży ogólnobudowlanej i hydrotechnicznej. Jest to szansa dla początkującego inżyniera, aby dołączyć do organizacji, gdzie czeka wyzwanie uczestniczenia w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych.

Zakres odpowiedzialności:

• sporządzanie dokumentacji projektowej w części graficznej

• wsparcie przy sporządzaniu części obliczeniowej i opisowej sporządzanych opracowań

• wsparcie w procesie uzgadniania dokumentacji projektowej

• bieżąca współpraca z członkami zespołu projektowego

• kompletowanie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, bądź studenci II stopnia studiów (preferowany kierunek budownictwo wodne i morskie / konstrukcje inżynierskie / geotechnika)

  • mile widziane doświadczenie w pracach projektowych lub inwestycjach budowlanych w branży hydrotechnicznej

  • dobra znajomości obsługi aplikacji biurowych – MS Office

  • dobra znajomość środowiska Autodesk w szczególności program Autocad

  • mile widziana znajomość programu Robot Structural Analysis, GEO5

  • mile widziana znajomość podstaw i oprogramowania do projektowania obiektowego

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych

  • uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych

  • świadczenia socjalne: opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku i inne

  • dofinansowanie do studiów, szkoleń i kursów specjalistycznych oraz uprawnień

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość łączenia pracy biurowej z pracą zdalną

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym komputer i telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy