Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta

LLENTAB sp. z o.o.

Budowlanych 8

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów hal stalowych: obliczenia statyczne, opis techniczny, część rysunkowa

  • wykonywanie uzgodnień i koordynacji międzybranżowych z firmami zewnętrznymi

  • wsparcie techniczne działu montażu

  • wsparcie techniczne działu handlowego w zakresie budownictwa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie budowlane

  • znajomość programów rysunkowych i obliczeniowych stosowanych do projektowania w branży budowlanej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym

  • chęć rozwoju i zdobywania wyższych kwalifikacji (uzyskanie uprawnień budowlanych)

To oferujemy

  • akademia wiedzy technicznej – wdrożenie do projektowania w systemie Llentab

  • indywidualna ścieżka kariery

  • możliwość poszerzania doświadczenia oraz uczestnictwa w szkoleniach

  • możliwość realizacji projektów w zakresie R&D

  • wyspecjalizowane narzędzia oraz oprogramowanie do pracy

  • ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się międzynarodowej grupie o ugruntowanej pozycji na rynku (wyjazdy zagraniczne, możliwość realizacji projektów zagranicznych)

  • przyjazną atmosferę w pracy, wyjścia i wyjazdy integracyjne

  • dodatkowe świadczenia – karta sportowa, pakiet medyczny

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać i zdobywać doświadczenie w profesjonalnym środowisku oraz szukasz nowych wyzwań – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

LLENTAB od ponad 45 lat jest wiodącym producentem hal stalowych w Europie. Projektujemy, produkujemy i montujemy hale stalowe.

LLENTAB w Polsce jest obecny od ponad 25 lat, realizując w tym czasie ponad 2200 hal.

Przewiń do profilu firmy