Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do STALKO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Załogowej 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

Stalko Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • WYKONYWANIE RYSUNKÓW WYKONAWCZO-WARSZTATOWYCH

  • WYKONYWANIE OBLICZEŃ STATYCZNO - WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH

Nasze wymagania

WYMAGANIA:

- WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE TECHNICZNE O PROFILU KONSTRUKCJE BUDOWLANE

- ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW BRANŻOWYCH

- UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

To oferujemy

OFERUJEMY:

- STABILNE ZATRUDNIENIE

- MOŻLIWOŚĆ PODNOSZENIA SWOICH KWALIFIKACJI I ROZWOJU ZAWODOWEGO

- PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ W PRACY.

O nas

BIURO PROJEKTOWE STALKO SP. Z O.O. POSZUKUJE INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA LĄDOWEGO W SPECJALNOŚCI KONSTRUKCJE BUDOWLANE.