Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

LENTAS Sp. z o.o.

Aleja Generała Józefa Hallera 118

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu inżynierskich i inżynieryjnych obiektów mostowych, w szczególności wykonywanie rysunków, opracowań projektowych,

  • wykonywanie prac inwentaryzacyjnych i badawczych w terenie,

  • udział w prowadzeniu części formalno - prawnej procesu projektowego,

  • praca przy projektach krajowych i zagranicznych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie: Inżynier lub Magister budownictwa

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność

  • znajomość oprogramowania: AutoCAD, Microsoft Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • skrupulatność i odpowiedzialność w działaniu,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języków obcych: język angielski, język niemiecki,

To oferujemy

  • pracę na cały etat,

  • elastyczne godziny pracy,

  • dowolność formy zatrudnienia: możliwa umowa o pracę jak i forma B2B,

  • stabilne warunki zatrudnienia w młodym i dynamicznym zespole,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń,

  • pracę w profesjonalnych programach inżynierskich,

O nas

LENTAS to prężne biuro projektowo - konsultingowe działające zarówno na polskim rynku jak i na rynkach zagranicznych (Norwegia, Niemcy, Holandia). Biuro zapewnia kompleksową obsługę inwestycji w zakresie inżynierii lądowej wraz ze wszystkimi branżami towarzyszącymi.

Obsługujemy przedsięwzięcia inwestycyjne na wszystkich etapach realizacji. Począwszy od etapu przetargu (koncepcje, przedmiary, inwentaryzacje), poprzez projektowanie (projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, warsztatowe) aż do realizacji inwestycji (projekty technologiczne, optymalizacje konstrukcji, analiza problemów powstałych w trakcie budowy).

Pracujemy na najnowocześniejszych programach m.in. SOFiSTiK, Allplan, IDEA StatiCa, GGU, Autodesk Inventor, Autodesk Autocad.

Silnie współpracujemy z Politechniką Gdańską w nietrywialnych zagadnieniach inżynierskich.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.lentas.com.pl