Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

BAUKRANE Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów deskowań/systemów szalunkowych i zestawień na podstawie dokumentacji technicznej,

  • wykonywanie przedmiarów dokumentacji technicznej w celu przygotowania oferty,

  • wizyty na budowach,

  • wykonywanie podstawowych ofert,

  • współpraca z działem handlowym,

  • ścisła współpraca w ramach zespołu projektowego pomoc oraz wsparcie Działu Handlowego w obsłudze kontraktów,

  • współpraca z innym działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo), mile widziana absolwent/ka lub student zaoczny ostatniego roku

  • bardzo dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word itd.) oraz AutoCAD

  • bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • dyspozycyjność, samodzielność, dokładność, komunikatywność, elastyczność,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość systemów szalunkowych i technologii betonu,

  • znajomość programów do szalowania np. Win Szal

To oferujemy

  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • pełny wymiar czasu pracy,

  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole,

  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie).

Pracuj i rozwijaj się z Baukrane !

Jeżeli masz doświadczenie w branży budowlanej cenisz sobie profesjonalne doradztwo oparte na Twojej wiedzy technicznej i umiejętnościach analitycznych, a dodatkowo uwielbiasz utrzymywać dobre relacje z Klientami, zrób kolejny krok w swojej karierze!

Przewiń do profilu firmy