Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta

ELEKTROWAR MICHAŁ WARDYN

  • Na Zaspę 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent

Na Zaspę 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów w zakresie sieci oraz instalacji elektroenergetycznych SN/nN

  • współpraca z projektantami innych branż

  • prace biurowe i administracyjne przy przygotowaniu dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku elektroenergetyka (lub student)

  • umiejętność obsługi pakietu Office, AutoCad i innych programów do projektowania

  • obsługa programów biurowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność

  • kreatywność i dyscyplina w projektowaniu

  • zaangażowanie w powierzone zadania i dobra organizacja własnej pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stałą i stabilną pracę

  • odpowiedzialne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju zawodowego

  • potencjał do podejmowania nowych zawodowych wyzwań

  • pracę w wyjątkowo przyjaznej atmosferze

  • możliwość przyuczenia oraz zdobycia uprawnień budowlanych

O nas

Biuro projektowe zajmujące się opracowywaniem dokumentacji dla operatorów sieci elektroenergetycznych oraz podmiotów prywatnych.