Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

DS Studio Dariusz Słupczyński

aleja Zwycięstwa 241

Orłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie działu projektowego;

  • opracowanie projektów oświetlenia;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej;

  • wsparcie techniczne sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy projektowej;

  • znajomość programu AutoCAD;

  • znajomość programu REVIT (mile widziana);

  • znajomość pakietu MS Office;

  • otwartość i komunikatywność;

  • samodzielność i zdecydowanie;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • znajomość programów wspomagających projektowanie oświetlenia – Dialux, Relux - (mile widziana);

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie (student 5 roku);

  • gotowość do krótkich wyjazdów zagranicznych;

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • wymiar pracy na pełnym bądź częściowym etacie;

  • stabilne zatrudnienie.

O nas

Jesteśmy firmą zajmująca się szeroko pojętym oświetleniem. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa projektowo-wykonawcza, a także handlowa w dziedzinie oświetlenia. Do zadań firmy obok projektowania, handlu, dystrybucji i doradztwa należy także wdrażanie nowoprojektowanych wzorów do produkcji. Współpracujemy z czołowymi światowymi firmami oświetleniowymi w zakresie realizacji projektów zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych (obiekty inżynieryjne , tereny zielone) i sieciowych.