Asystent Projektanta

  • Gdynia, pomorskie
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROJ-JACK Jacek Andrzejczak

    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku Asystenta Projektanta w zespole projektowym firmy pod nadzorem doświadczonych projektantów. Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych (w tym SSP, DSO, KD, SSWiN, CCTV, okablowania strukturalnego) dla obiektów o różnym przeznaczeniu i wielkości. Opracowywanie oraz zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz według określonych standardów jakościowych.

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie elektrotechniki,
    • biegła znajomość programu AutoCAD, MS Office,
    • doświadczenie dwuletnie w pracy na podobnym stanowisku,
    • wyobraźni przestrzennej,
    • zmotywowania i inicjatywy w działaniu,
    • umiejętności współpracy w grupie.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość programu Dialux, Revit,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i/lub teletechnicznych w dużych obiektach kubaturowych.

    Oferujemy:

    • współpracę z możliwością zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • ciekawą pracę w ambitnym, młodym zespole,
    • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.