Oferta pracy

Asystent Projektanta Geotechnicznego

Franki Fundamenty S.A. O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Firma geotechniczna z wieloletnim stażem w branży  budowlanej
specjalizująca się w głębokim fundamentowaniu, wzmocnieniach i uszczelnieniach podłoża
oraz zabezpieczeniach skarp i nasypów z siedzibą w Poznaniu i oddziałem w Sopocie
poszukuje do pracy  - pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • analiza dokumentacji technicznej w zakresie wymaganym potrzebami ofertowymi,
  • przygotowywanie kosztorysów i przedmiarów w zakresie robót budowlanych i geotechniki,
  • analiza zapytań ofertowych pod kątem przygotowania danych projektowych,
  • przygotowywanie koncepcji projektowych i projektów wykonawczych oraz technologicznych,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży (wsparcie sprzedaży) firmy oraz zewnętrznymi biurami projektowymi,
  • nadzorowanie zmian w dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo),
  • praktyki w ofertowaniu, projektowaniu lub wykonawstwie firmy o profilu budowlanym,
  • umiejętność analizowania dokumentacji i samodzielnego przygotowania obmiarów,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office, AutoCad,
  • mile widziana znajomość programów do kosztorysowania i obliczeń geotechnicznych,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
  • od kandydatki/kandydata oczekujemy: sumienności, dyspozycyjności, zaangażowania, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej,

W przypadku aplikowania na stanowisko Projektanta – mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy