Asystent projektanta geotechnicznego

ARUP POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Inflancka 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

ARUP POLSKA sp. z o.o.

Inflancka 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wkład w opracowanie projektów geotechnicznych dla posadowienia obiektów kubaturowych, mostowych, zabezpieczenia ścian wykopów, stateczności skarp, konstrukcje z gruntu zbrojonego, ściany oporowe,

  • wkład w opracowanie projektów rozpoznania geologiczno-inżynierskiego dla potrzeb projektów posadowienia,

  • wkład w opracowanie projektów rozpoznania zanieczyszczenia,

  • pisanie raportów / notatek z obliczeń statyczno-wytrzymałościowych; notatek ze spotkań,

  • wsparcie działu geotechnicznego w nadzorach; kwestiach formalnych.

Nasze wymagania

  • studia inżynierskie w specjalności geotechnicznej,

  • dobrą znajomość j. angielskiego,

  • możliwość delegowania na kilkudniowe wyjazdy terenowe w Polsce i za granicą.

Mile widziane

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w biurze projektowym z obowiązkami o podobnym zakresie,

  • podstawowa znajomość programów geotechnicznych (Geo5, Plaxis, GGU),

  • dobra znajomość programów: Autocad ew. Microstation, Excel, Word, Power Point, Outlook

  • podstawowa wiedza w zakresie pracy statycznej konstrukcji,

  • podstawowa wiedza w zakresie Eurokodów,

  • doświadczenie w przygotowaniu rysunków wykonawczych robót ziemnych.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,

  • pracę z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania branżowego,

  • realną możliwość rozwoju zawodowego i wymiany wiedzy, doświadczeń w międzynarodowym środowisku,

  • pracę w ramach polskich i międzynarodowych projektów,

  • atrakcyjny pakiet benefitów (premie typu „profit share”, opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, program MyBenefit-Kafeteria).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Jesteśmy globalną firmą łączącą profil inżynieryjny i doradczy. Prowadzimy 91 biur w 35 krajach na 5 kontynentach. Zatrudniamy ok. 13 000 osób: doradców, planerów, projektantów i inżynierów.

Nasze projekty są niebanalne. Nie boimy się wyzwań. Pracujemy zgodnie z misją

We shape a better world.

Jesteśmy autorami prestiżowych projektów o międzynarodowej renomie, takich jak budynek Opery w Sydney, High Speed 1 w Londynie, czy Centrum Olimpijskie w Pekinie. Zapraszamy do zapoznania się z innymi osiągnięciami Pracowników Arup na www.arup.com

Przewiń do profilu firmy