Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Geotechnika

"FUNDAMENT-SPECJAL" sp. z o.o.

trakt świętego Wojciecha 465

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie rysunków technicznych: rzuty, przekroje, rysunki szalunkowe i zbrojeniowe.

  • Sporządzanie opisów technicznych, przedmiarów robót,

  • Obliczenia statyczne, zbieranie obciążeń, analiza warunków gruntowych,

  • Drobne prace biurowe: drukowanie i składanie projektów.

Nasze wymagania

  • Ukończenie studiów na kierunku Budownictwo,

  • Biegła znajomość środowiska CAD,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Podstawowa wiedza z zakresu geotechniki.

  • Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania; PL-WIN.

  • Doświadczenie w biurze projektowym o specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub geotechnicznej.

  • Styczność w biurze/na budowie z robotami palowymi.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Zdobycie niezbędnego doświadczenia i wymaganego stażu do uzyskania uprawnień budowlanych.

  • Zatrudnienie w firmie o wieloletnim doświadczeniu.

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

  • Przyjazna atmosfera w pracy.

O nas

FUNDAMENT - SPECJAL specjalizuje się w wykonawstwie pali wierconych, przemieszczeniowych, kolumn żwirowo-piaskowych, oraz zabezpieczaniu skarp i wykopów palisadami tworzącymi ściany nośne piwnic i garaży. Od roku 1990 jako firma projektowo-wykonawcza zrealizowaliśmy kilkaset zadań budowlanych, wykonując przy tym setki kilometrów różnego rodzaju pali i mikropali.