Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Hydrotechnika

HaskoningDHV Polska Sp. z o.o.

Sikorskiego 2-8

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji i wykonywanie projektów dla obiektów hydrotechnicznych i ochrony środowiska (np. wały przeciwpowodziowe, zapory ziemne, zbiorniki, jazy, śluzy) we współpracy z projektantem,

  • Inwentaryzacje obiektów, oceny stanu technicznego w terenie,

  • Współpraca z inwestorami, kontakty z urzędami,

  • Redakcja i wydawanie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, w zakresie hydrotechniki lub branżowo zbliżonym,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Praktyczna znajomość programów wspomagania inżynierskiego (AutoCAD itp.) i graficznych,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Dodatkowymi atutami będą: umiejętność projektowania 3D (np. CIVIL3D, REVIT), znajomość technologii BIM.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji wśród firm projektowo-doradczych,

  • Szeroki wybór szkoleń,

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Pakiet dodatkowych benefitów (np. LuxMed, karta Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe, doradcze oraz w zakresie zarządzania i nadzoru nad realizowanymi projektami.

Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy już w 1951 r., jako spółka państwowa „Hydroprojekt”, a od 2008 r. jesteśmy częścią grupy kapitałowej Royal Haskoning DHV, istniejącej na rynku międzynarodowym od 1881 r., zatrudniającej 6000 pracowników w ponad 30 krajach, świadczącej usługi konsultingowe i inżynierskie w zakresie budownictwa przemysłowego, ogólnego, hydrotechnicznego, morskiego, lotniczego, planowania transportu oraz digitalizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nieustannie uzupełnianej wiedzy oraz wielobranżowym kompetencjom, realizujemy złożone projekty, wymagający niestandardowych rozwiązań.

Naszymi klientami są inwestorzy krajowi i zagraniczni, należący do sektora publicznego i prywatnego.

W Polsce dążymy do bycia w czołówce polskich firm projektowo – doradczych, w zakresie budownictwa i gospodarki wodnej oraz budownictwa przemysłowego, w zakresie architektury, konstrukcji, elektryki oraz instalacji sanitarnych.

Poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników, którzy wspólnie z nami chcą dbać o rozwój społeczeństwa!

Przewiń do profilu firmy