Asystent Projektanta Infrastrukturalnego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-02-21
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-03-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TPF Sp. z o.o. działająca w obszarze projektów infrastrukturalnych,
    poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Asystent Projektanta branży:
    drogowej / torowej / mostowej / wod.-kan.

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie prac przy wykonywaniu dokumentacji projektowej odpowiedniej branży na każdym etapie realizacji - od koncepcji, poprzez projekt budowlany, do projektu wykonawczego
    • wykonywanie rysunków w programach firm Autodesk lub Bentley,
    • współpraca z projektantami branży towarzyszących
    • przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych,
    • wsparcie projektanta w przeprowadzaniu uzgodnień projektowych w organach administracji publicznej oraz właścicielami terenu

    Wymagania:

    • studia wyższe techniczne w odpowiedniej specjalności,
    • bardzo dobra znajomość oprogramowania firm Autodesk lub Bentley,
    • mile widziane co najmniej roczne doświadczenie przy wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych w odpowiedniej branży,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • przejrzyste warunki zatrudnienia,
    • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,

    CV w języku polskim prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.