Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta - Instalacje Elektryczne

o3Energis Daniel Majchrowski

  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

o3Energis jest firmą projektowo-wykonawczą, która realizuje zadania w branżach sterowania ruchem kolejowym, teletechniki oraz elektroenergetyki.

Kadra kierownicza o3Energis posiada wszelkie uprawnienia niezbędne do realizacji prac projektowych oraz wykonawczych. Posiadamy własny sprzęt, doświadczonych monterów srk oraz ekipy wykonawcze do robót ziemnych wraz z przeciskami, wdmuchiwania światłowodów oraz wykonywania spawów wraz z pomiarami reflektometrycznymi kabli światłowodowych.

Nasze biuro projektowe składa się ze specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie co pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Opis stanowiska:

- opracowywanie dokumentacji projektowej w branży elektroenergetycznej

- pozyskiwanie decyzji formalno-prawnych

- uzgadnianie lokalizacji inwestycji elektroenergetycznych

- koordynowanie prac projektowych

Wymagania:

- znajomość branży elektroenergetycznej

- umiejętność obsługi programów CAD oraz pakietu Office

- prawo jazdy kat B

- komunikatywność

- zaangażowanie

Oferujemy:

- możliwość odbycia praktyki zawodowej oraz rozwoju zawodowego

- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami

- miła i przyjazna atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne