Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

ENERGOTECHNIKA-sp. z o.o.O firmie

ENERGOTECHNIKA-sp. z o.o.

Zacisze 14

Elbląg

ENERGOTECHNIKA to firma z doświadczeniem od 1987 roku, specjalizująca się w projektowaniu i budowie centrów energetycznych zakładów przemysłowych, instalacji do termicznego przekształcania osadów, a przede wszystkim elektrociepłowni i kotłowni na paliwa stałe, ciekłe i gazowe.

Opis stanowiska:

  • Pomoc w przygotowywaniu koncepcji projektowych, zgodnie z wytycznymi kontrahentów.
  • Pomoc przy opracowywaniu projektów wykonawczych instalacji elektrycznych – niskoprądowych, średnio prądowych i wysokoprądowych w budynkach przemysłowych.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych pod kątem zużycia energii, ochrony środowiska oraz niezawodności działania.
  • Pomoc przy przygotowywaniu rysunków technicznych oraz koordynowaniu projektów.
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów: Elektrotechnika, Automatyka lub pokrewne.
  • Uprawnienia SEP do 20 kV.
  • Znajomość jednego z dostępnych narzędzi do projektowania instalacji elektrycznych. Mile widziany SEE Electrical.
  • Prezentacja projektów rozdzielni, jako uczestnika.
  • Znajomość aparatury łączeniowej Siemens, EATON, Schneider.
  • Staż w projektowaniu minimum 1 rok.

Oferta:

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie.
  • Zarobki uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy.
  • Umowa o pracę.
  • Możliwość zdobycia praktyki oraz uprawnień projektowych i wykonawczych.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Praca w przyjaznej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne