Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji elektrycznych i automatyki

STATUS PROJECT

Cyganka 29

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

W biurze:

- Udział przy opracowywaniu projektów instalacji elektrycznych i AKPiA

- tworzenie opisów technicznych/specyfikacji

- tworzenie schematów elektrycznych i automatyki AutoCad/Eplan

- tworzenie rysunków technicznych

Na obiekcie:

- wykonywanie inwentaryzacji instalacji elektrycznej

- udział w wizjach lokalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne: elektrotechnik lub pokrewne (mile widziani także studenci)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD

  • Obsługa komputera: znajomość pakietu office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność oraz dobra organizacja samodzielnej pracy

  • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z projektami obiektów przemysłowych

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Wyjazdy na targi i spotkania branżowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń kierunkowych

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferujemy pełny zakres usług związanych z projektowaniem sieci i instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych oraz systemów AKPiA, a także wykonywaniem instalacji elektrycznych przemysłowych.

Nasza firma zajmuje się opracowywaniem kompleksowych projektów instalacji elektrycznych.

Tworzymy projekty dla osób prywatnych , instytucji użyteczności publicznej oraz firm, na terenie całego kraju.

Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych.

Prowadzimy nadzór nad realizacją inwestycji, sprawdzamy poprawność i jakość wykonywanych robót oraz użytych materiałów.

Przewiń do profilu firmy