Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych

KABARPOL7 Sp. z o.o. Sp.k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w zakresie przygotowywania projektów budowlanych i wykonawczych instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

  • Opracowywanie i składanie dokumentacji powykonawczych.

  • Przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów.

  • Koordynacje międzybranżowe.

  • Udział w formie asysty w spotkaniach z Klientem.

Nasze wymagania

  • Znajomość programu AutoCad, MS Office.

  • Wykształcenie średnie lub wyższe. Możliwość realizacji studiów niestacjonarnych w trakcie trwania umowy.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

  • Obsługa programu Dialux,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów.

  • Możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.