Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Asystent projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Główne obowiązki:

    • Współpraca w zakresie przygotowywania projektów budowlanych i wykonawczych instalacji elektrycznych i teletechnicznych.
    • Opracowywanie i składanie dokumentacji powykonawczych.
    • Przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów.
    • Koordynacje międzybranżowe.
    • Udział w formie asysty w spotkaniach z Klientem.

    Wymagania:

    • Znajomość programu AutoCad, Dialux, MS Office.
    • Wykształcenie średnie lub wyższe. Możliwość realizacji studiów niestacjonarnych w trakcie trwania umowy.
    • Umiejętność pracy w grupie.
    • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

    Oferujemy:

    • Zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów.
    • Możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Kontakt telefoniczny: 535-487-452
    Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez KABAR, ul. Leszczynowa 8, 80-175 Gdańsk"
    bottom2