Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych

Projekt-NJ Radosław Nowotniak Marcin Jurek sp.j.O firmie

4 0007 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Projekt-NJ jest pracownią projektową wykonująca projekty instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Pracownia samodzielnie wykonuje projekty w pełnym zakresie:

  • instalacji i sieci elektrycznych nn i SN 0,4/15 kV,
  • teletechnicznych m.in. SSP, DSO,SSWiN,  SKD, CCTV, LAN,
  • telekomunikacyjne,
  • kosztorysy, przedmiary,
  • doradztwem techniczne, audyty oraz nadzory.
  • nadzory

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów instalacji elektrycznych, teletechnicznych i dokumentacji kosztorysowej we współpracy z projektantem prowadzącym (obiekty biurowe, przemysłowo-magazynowe, użyteczności publicznej itp.).
  • Uzgadnianie projektów z zakładem energetycznym.
  • Koordynacja międzybranżowa .
  • Wspieranie projektanta prowadzącego w pracy biurowej i podczas realizowania inwestycji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - Wydział elektryczny (ukończone studia inżynierskie I stopnia na kierunku elektrotechnika).
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych minimum 1 rok.
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office.
  • Znajomość programów DIALUX, Relux.
  • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie.
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu zleconych zdań.

Mile widziane:

  • Umiejętność kosztorysowania i znajomość programu NORMA.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.

Ogłoszenie archiwalne