Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • Zabrze, śląskie
  • Asystent
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KOS-EL sp. z o.o. spółka komandytowa

    Miejsce pracy: Zabrze

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • sporządzanie dokumentacji technicznej i projektowej,
    • wykonywanie dokumentacji powykonawczej.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowany kierunek: Elektrotechnika lub Elektronika i Telekomunikacja),
    • podstawowa znajomość obsługi programów: AutoCad i pakietu MS Office,
    • wymagany rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
    • zaangażowanie i silna motywacja d pracy,
    • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę,
    • uczestnictwo w ciekawych projektach, dających możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i zaangażowania,
    • pracę w młodym dynamicznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KOS-el sp. z .o o. sp. komandytowa  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Wiadomość ta jest przeznaczona jedynie dla osoby lub podmiotu będącego jej adresatem i może zawierać poufne lub uprzywilejowane informacje.
    Zakazane jest przeglądanie, przesyłanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystywanie tych informacji, jak również podejmowanie działań na ich podstawie, przez osoby lub podmioty inne niż zamierzony adresat. Jeśli otrzymali Państwo tę wiadomość przez pomyłkę, prosimy o poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z komputera.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.