Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta instalacji elektrycznych (instalacje fotowoltaiczne)

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świętego Leonarda 7

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji elektrycznych w tym instalacji fotowoltaicznych pod nadzorem Projektanta

  • współpraca z projektantami i pozostałymi członkami zespołu projektowego

  • aktywny udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych

  • kontakty z zakładami energetycznymi, urzędami i wykonawcami instalacji elektroenergetycznych

  • nadzorowanie postępowań administracyjnych związanych z pozyskaniem decyzji i pozwoleń

  • przygotowanie symulacji projektów po wdrożeniu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek elektrotechnika lub pokrewne)

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office

  • podstawowa znajomość prawa budowlanego

  • mile widziane doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych (w tym stosownych uzgodnień i pozwoleń: warunków zabudowy, warunków przyłączeniowych itp.) wiedza techniczna z obszaru instalacji elektrycznych

  • mile widziane doświadczenie w branży OZE oraz znajomość obsługi PVSYST

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania cennego doświadczenia w branży OZE

  • możliwość odbycia praktyki potrzebnej do uzyskania uprawnień budowlanych w zakresie projektowym i wykonawczym

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy