Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji elektrycznych oraz AKPiA

BIURO PROJEKTOWE MC2 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kordiana 33
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

BIURO PROJEKTOWE MC2 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kordiana 33

Kraków

Firma Biuro Projektowe MC2 Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • wykonywanie niezbędnych obliczeń, wymiarowanie instalacji, dobór urządzeń,
  • wydawanie wytycznych międzybranżowych,
  • współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość pakietów biurowych MS Office,
  • umiejętność planowania przestrzennego,
  • kładziemy nacisk na umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • samoorganizacja, rzetelność, sumienność, umiejętność logicznego myślenia,

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość oprogramowania EPLAN, WSCAD
  • znajomość zagadnień związanych z inteligentnymi budynkami (dot. AKPiA),
  • znajomość programów AutoCad
  • znajomość programu Revit

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach (również zagranicznych),
  • rozwój zawodowy oraz możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia w branży projektowej,
  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,
  • współpracę ze zgranym i profesjonalnym zespołem,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość udziału w szkoleniach,

Ogłoszenie archiwalne