Oferta pracy

Asystent projektanta instalacji elektrycznych

Signal Group sp. z o.o. sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Asystent

Signal Group "Przyszłość jest miejscem,które tworzymy."

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów. Realizujemy wdrożenia dedykowanych rozwiązań dla Klientów sieciowych z branż retail, petrol, horeca, logistics, fashion oraz banking.

Solidny Pracodawca od 2013 roku. Tworzymy niepowtarzalną kulturę organizacyjną. Wiemy, że największym kapitałem Signal Group są jego Pracownicy, dlatego też naszym ciągłym wyzwaniem jest doskonalenie warunków pracy.

Dołącz do nas i się o tym przekonaj.

Najlepsza oferta dla osób, które chcą się nauczyć i nabrać doświadczenia w systemach niskoprądowych w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za tworzenie dokumentacji projektowej oraz powykonawczej. Możliwość zatrudnienia także studenta z pracą zdalną po godzinach zajęć.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej na podstawie projektów wykonawczych oraz protokołów zdawczo-odbiorczych
  • wsparcie przy wykonywaniu projektów technicznych z zakresu systemów i instalacji niskoprądowych (CCTV, KD, SSWiN)
  • wsparcie techniczne w zakresie konfiguracji, programowania, uruchamiania wdrażanych systemów

Wymagane:

  • podstawowa obsługa oprogramowania CAD 2D
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość systemów zabezpieczeń technicznych (m.in.: CCTV, SSWIN, KD, PPOŻ)

Preferowane wykształcenie (możliwe w trakcie):

  • Elektrotechnika, Automatyka, Robotyka, Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika

Oferujemy:

  • możliwość pracy na etat, pół etatu lub wg wypracowanych godzin
  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy (możliwości wykonywania pracy w różnych godzinach – po godzinach zajęć)
  • możliwość stażu/praktyk

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy