Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

STUDIO PROJEKTÓW WOJCIECH POPRAWAO firmie

  • Bosa 23
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

STUDIO PROJEKTÓW WOJCIECH POPRAWA

Bosa 23

Poznań

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się projektowaniem oraz nadzorem inwestorskim w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

W skład naszej kadry wchodzą projektanci, pracownicy z uprawnieniami budowlanymi oraz asystenci, uczestniczący w cyklicznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje, a co za tym idzie zwiększając potencjał firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej branży elektrycznej;
  • uzgadnianie i weryfikacja projektów;
  • przygotowanie dokumentacji przetargowych;
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie co najmniej techniczne na kierunku: Elektryk, Elektronik, Mechatronik lub student studiów inżynierskich na kierunku Elektrotechnika, Energetyka;
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD, MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy;
  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
  • dyspozycyjność;
  • dodatkowym atutem będzie:
    • prawo jazdy kat. B, znajomość j. angielskiego, znajomość REVIT MEP.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość realizowania ciekawych i ambitnych zadań projektowych;
  • motywacyjny system wynagrodzenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uzyskania szeregu uprawnień;
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespołem.

Ogłoszenie archiwalne