Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektanta instalacji elektrycznych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIURO OBSŁUGI TECHNICZNEJ BOŻENA WOLSKA

    Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1994 roku. W swoim zakresie działań pracujemy dla operatora telekomunikacyjnego P4 Sp. z o.o. [PLAY]. Do obsługi tego kontraktu poszukujemy osoby, która będzie wykonywała projekty zasilania stacji bazowych telefonii komórkowej.

    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje zadania:

    • Wizyty techniczne na obiektach, pod kątem przyłączenia do sieci nN;
    • Przygotowanie dokumentacji projektowej przyłącza elektrycznego celem przedłożenia na naradę koordynacyjną;
    • Występowanie w zakładzie energetycznym o warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej;
    • Koordynacja projektowa z zakładem energetycznym;
    • Opracowanie projektu elektrycznego przyłącza stacji bazowej telefonii komórkowej.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie techniczne kierunkowe;
    • Znajomość oprogramowania CAD i Microsoft Office;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, dokładności, systematyczności i rzetelności oraz umiejętności ustalania priorytetów;
    • Praca na pełny etat, oczekujemy dyspozycyjności;
    • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu wewnętrznych linii zasilających.

    Oferujemy:

    • Pracę w fajnym, młodym, zgranym zespole;
    • Możliwość realizacji uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności elektrycznej;
    • Gwarantujemy atrakcyjne warunki, uzależnione od zaangażowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Obsługi Technicznej Bożena Wolska z siedzibą w Warszawie, ul. Renesansowa 39/11 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.