Logo Pracuj.pl

Asystent projektanta instalacji elektrycznych

PRONETBUDO firmie

  • Reda, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

PRONETBUD

Wiejska 35

Reda

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca asystenta polega na współpracy z projektantem przy realizacji projektów instalacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub niepełne wyższe (studenci), w kierunku elektrycznym,
  • znajomość programów Office, Autocad oraz języka angielskiego.

O nas

Nasza firma to kilkuosobowy zespół zajmujący się projektowaniem instalacji elektroenergetycznych, elektrycznych, BMS i teletechnicznych.

Projektujemy:

Budynki użyteczności publicznej: szkoły, przedszkola, kina i inne.

Budynki biurowe (od najprostszych do skomplikowanych o złożonych funkcjach, wysokie i wysokościowe).

Obiekty służby zdrowia: szpitale, przychodnie, apteki.

Galerie i sklepy wielkopowierzchniowe. Hotele. Pensjonaty.

Budynki mieszkalne.

Budynki przemysłowe, produkcyjne i magazynowe.

Stacje transformatorowe i sieci elektroenergetyczne.

Asystent projektanta instalacji elektrycznych, Wiejska 35, Reda