Oferta pracy

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

STUDIO PROJEKTÓW WOJCIECH POPRAWAO firmie

  • Grota-Roweckiego 5
    Święciechowa (pow. leszczyński), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

STUDIO PROJEKTÓW WOJCIECH POPRAWA

Grota-Roweckiego 5

Święciechowa (pow. leszczyński)

www.sppoprawa.pl

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się projektowaniem oraz nadzorem inwestorskim w zakresie instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych.

W naszej pracy stawiamy sobie ambitne cele i dążymy do ich realizacji. Nie zapominamy jednak o tym co jest najważniejsze, a mianowicie o zadowoleniu naszych klientów.

Naszą firmę tworzą młodzi ambitni ludzie. W skład naszej kadry wchodzą projektanci, pracownicy z uprawnieniami budowlanymi oraz asystenci, uczestniczący w cyklicznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje, a co za tym idzie zwiększając potencjał firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej branży elektrycznej;
  • uzgadnianie i weryfikacja projektów;
  • przygotowanie dokumentacji przetargowych;
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie co najmniej techniczne na kierunku: Elektryk, Elektronik, Mechatronik lub student studiów inżynierskich na kierunku Elektrotechnika, Energetyka;
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD, MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy;
  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
  • dyspozycyjność;
  • dodatkowym atutem będzie:

     prawo jazdy kat. B, znajomość j. angielskiego, znajomość REVIT MEP.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w pełnym etacie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 – 15:00;
  • możliwość realizowania ciekawych i ambitnych zadań projektowych;
  • motywacyjny system wynagrodzenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uzyskania szeregu uprawnień;
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespołem.

Nasza firma oferuje pracownikom:

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach, kursach i konferencjach;
  • premiowy system wynagrodzenia gdzie poza pensją podstawową możliwe jest pozyskanie dodatków do pensji ze względu na jakość i zaangażowanie w wykonaniu powierzonych zadań;
  • ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy