Oferta pracy

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

AMW INVEST Sp. z o.o. O firmie

5 000‐8 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

AMW INVEST Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 97

Warszawa

Praca w firmie będącej spółką skarbu państwa, która zajmuje się specjalistycznym projektowaniem dla potrzeb Ministerstwa Obrony Narodowej, sił Zbrojnych RP oraz Agencji Mienia Wojskowego.

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
praca na całym etacie, umowa o pracę
(możliwość regulowanych godzin pracy, możliwość pracy od godz. 7.00)

Opis Stanowska / zadania:

  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych i energetycznych w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze.

Wymagania, kwalifikacje, umiejętności - uprawnienia projektowe

Wymagania minimalne:

  • tytuł inżyniera lub technika oraz min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych i energetycznych
  • Umiejętność obsługi programów z rodziny Autodesk oraz programów wspomagających projektowania instalacji elektrycznych,

Dodatkowe atuty:

  • dłuższe niż 3 lata doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych,
  • znajomość programów Revit i technologii BIM,
  • poświadczenia dostępu do informacji niejawnych (poziom „P” lub „T”)

Co oferujemy?

  • pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej od koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze do nadzorów autorskich,
  • pracę przy ciekawych projektach na terenie całej Polski pod nadzorem wykwalifikowanych specjalistów,
  • nowoczesne zaplecze sprzętowe na wysokim poziomie,
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego o specjalistyczną tematykę wojskową,
  • możliwość uzyskania poświadczeń dostępu do informacji niejawnych,
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych
  • umowę o pracę
  • pracę w centrum Warszawy w bezpośredniej bliskości Dworca Warszawa-Centralna
  • PENSJA ( 5.000 – 8.000 zł brutto, w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności)

Czekamy na Twoje CV oraz portfolio.

Prosimy o dopisanie aktualnej klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AMW INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 97, 02-001 Warszawa (KRS 000003772)., telefon: +48 22 355 29 90, adres email: [email protected]. Więcej informacji pod adresem: http://www.amwinvest.pl/rodo/klauzula-informacyjna/

W odniesieniu do decyzji Ministra Obrony Narodowej nr 19/MON z dnia 24 stycznia 2017 r. w sprawie organizowania współpracy międzynarodowej w resorcie obrony narodowej oraz wojskowym charakterem organizacji, niniejsza oferta pracy kierowana jest do osób posiadających polskie obywatelstwo.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy