Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Profen Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie projektów instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • uzgodnienia projektów w urzędach i z gestorami sieci

  • koordynacja projektów z innymi branżami

  • optymalizacja rozwiązań projektowych

  • realizacja inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów kierunkowych wraz z uzyskaniem tytułu magistra inżyniera

  • dobra znajomość środowiska CAD oraz programów branżowych

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość oprogramowania BIM

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w projektowaniu budynków w Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole

  • środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów

  • udział w tworzeniu interesujących projektów polskich i zagranicznych z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny

O nas

Jesteśmy firmą z branży budowlanej, specjalizującą się w projektowaniu instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz doradztwie energetycznym. Działamy na rynku polskim oraz zagranicznym. Nasz zespół to pasjonaci najnowszych rozwiązań technicznych. W naszych projektach wykorzystujemy technologię BIM. Bierzemy udział w projektowaniu budynków pasywnych oraz biorących udział w certyfikacji LEED oraz BREEAM.