Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

RWK Inżynierowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

  • Poleska 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Poleska 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Asystent projektant instalacji elektrycznych odpowiedzialny będzie, przede wszystkim za opracowanie branżowych rysunków, przygotowywanie zestawień materiałów, aktualizacje specyfikacji technicznych,

  • Praca przy realizacji projektów od fazy koncepcyjnej poprzez projekty budowlane, projekty wykonawcze po nadzory autorskie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Praktyka projektowa po ukończeniu studiów,

  • Biegła obsługa komputera, w tym oprogramowania AutoCad i pakietu MS Office,

  • Dodatkowym atutem będzie co najmniej podstawowa znajomość pakietu Revit MEP oraz znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej organizacji, dużą samodzielność,

  • Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

RWK Inżynierowie - jesteśmy wielobranżowym biurem projektów.

Zajmujemy się projektowaniem oraz doradztwem w zakresie:

• konstrukcji budowlanych i inżynierskich,

• instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji,

• instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych oraz wodociągowych p.poż.,

• instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

• sieci i przyłączy,

• budowli hydrotechnicznych,

• infrastruktury drogowej.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie projektów obiektów handlowych, biurowych, mieszkaniowych, infrastrukturalnych oraz hydrotechnicznych, w sektorach prywatnym i publicznym.

Pracujemy dla inwestorów polskich i zagranicznych. Posługujemy się biegle angielskim, dokumentację możemy również przygotować w językach niemieckim i rosyjskim.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.rwki.pl

Przewiń do profilu firmy