Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

APA Engineering Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji projektów instalacji elektrycznych w zespole doświadczonych inżynierów;

  • Wsparcie w bieżących zadaniach zespołu.

Nasze wymagania

  • Znajomość programu AutoCad;

  • Zaangażowanie i chęć do nauki na uprawnienia projektowe;

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word);

  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Samodzielne, odpowiedzialne zadania przy boku doświadczonych ekspertów z branży;

  • Możliwość rozwoju w profesjonalnej organizacji;

  • Przyjazną atmosferę pracy bazującą na kulturze dzielenia się wiedzą.

O nas

Firma APA Engineering Sp. z o.o. jest instalacyjnym biurem projektowo - konsultingowym powstałym w 2005 roku. Trzon firmy stanowi 15 inżynierów posiadających uprawnienia projektowe i 10 inżynierów asystentów. Na bieżąco wspieramy się dodatkowo pomocą kilkunastu stale współpracującymi z nami projektantami.