Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji elektrycznych

ARTEC PROJEKT sp. z o.o.

Szyszkowa 34

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

opracowywanie projektów w zakresie branży elektrycznej i teletechnicznej – przygotowywanie rysunków projektowych oraz opisów technicznych,

udział w spotkaniach koordynacyjnych,

odpowiedzialność za realizację prac projektowych wyznaczonych przez bezpośredniego przełożonego,

pełnienie nadzorów autorskich,

koordynacja prac z podmiotami zewnętrznymi,

Nasze wymagania

Od kandydata oczekujemy:

wykształcenia wyższego kierunkowego / technicznego,

praktycznej znajomość przepisów prawa budowlanego i innych dokumentów związanych z projektowaniem w branży elektrycznej,

znajomości MS Office oraz oprogramowania specjalistycznego –  AutoCAD, REVIT, Dialux,

komunikatywności, terminowości, chęć pracy w kilkuosobowym zespole,

dobrej znajomości środowiska CAD oraz programów branżowych,

znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie - wymagane

To oferujemy

Oferujemy:

ciekawą, rozwijającą pracę przy projektach realizowanych przez międzynarodowy zespół z użyciem oprogramowania REVIT,

przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego,

możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz udział w szkoleniach branżowych/zawodowych w tym wprowadzenie do projektowania w BIM - REVIT,

możliwość podnoszenia umiejętności w zakresie języka angielskiego,

atrakcyjne warunki zatrudnienia, elastyczne godziny pracy,

O nas

Artec Projekt Sp. z o.o. to polsko-belgijska procowania projektowa działająca na rynku w zakresie projektowania i wykonywania kompleksowych dokumentacji technicznych branży sanitarnej i elektrycznej.

Działamy w szerokim zakresie budownictwa usługowego, mieszkaniowego jak i przemysłowego. W swoim portfolio mamy dokumentacje wykonane dla Inwestorów polskich jak i międzynarodowych. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na szybkie rozpoznanie potrzeb klienta, co pozwala nam dopasować rozwiązania instalacyjne dla danego obiektu.

Nasi klienci to renomowani Inwestorzy, jak i pracownie architektoniczne działające na rynku budownictwa mieszkaniowego, usługowego i przemysłowego. W naszych projektach wykorzystujemy technologię BIM. Bierzemy udział w projektowaniu budynków pasywnych oraz biorących udział w certyfikacji LEED oraz BREEAM.